Магазин в Києві та інтернет-магазин працюють за звичайним графіком (понеділок-п'ятниця 10:00-19:00, субота 10:00-16:00).

Разом ми сила, обов’язково переможемо! Слава Україні!

Каталог

Торгова марка «Наталюкс» український виробник якісного одягу. З 2001 року ми успішно працюємо на вітчизняному ринку нижньої білизни, білизни та верхнього трикотажу. Під торговою маркою «Наталюкс» виготовляється чоловіча, жіноча та дитяча продукція.Торгова марка "Наталюкс" - володар головного торгово-промислового призу України «Золотий символ якості національних товарів та послуг» та переможець рейтингу Міжнародної Академії рейтингових технологій та соціології «Золота Фортуна».

Наші вироби виготовляються виключно з ретельно відібраних (переважно бавовняних) тканин, виробництва одного зі світових лідерів текстильної промисловості – турецької компанії Sanko. Пошиття продукції здійснюється на висококласних швейних машинах японських виробників Brother і Pegasos. Технологічний процес здійснюється з дотриманням усіх санітарних норм та правил, що підтверджується висновками державної санітарно-гігієнічної експертизи.

Кожен виріб надходить у продаж лише після повної комплексної перевірки контролерів щодо якості продукції. Все вищевикладене дає підстави ТМ "Наталюкс" позиціонувати себе на ринку як національного виробника якісного одягу.


Великий асортимент наших виробів, а це близько 200 моделей, які виготовляються у широкій кольоровій гамі та різних розмірах дозволяє нам задовольнити смаки найвибагливішого споживача. Висока якість продукції, доступні ціни, постійне вдосконалення та оновлення асортименту стали ключовими факторами того, що під час економічної кризи підприємство не лише не зупинило свою роботу, а й продовжило динамічно розвиватись, розширюючи географію ринків збуту. Зараз у нас є споживачі на всій території України, а також наші вироби успішно експортуються до Польщі, Словаччини, Білорусії.

Постійний моніторинг ринкових тенденцій дозволяє компанії відчувати потреби ринку та вчасно реагувати на смаки споживачів. Задоволення потреб наших клієнтів у повному обсязі і є стратегічним завданням нашої компанії, тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожен споживач відчував, що виріб зроблено "з любов'ю до тебе"

Top